Contact

BUREAU

Elke dag open van 10u - 17u

Jeugdhuis Wollewei
Draaiboomstraat 6
2300 Turnhout

014 40 96 12
info@wollewei.be


 

Basismedewerker

Jordi Caamaño

jordi@wollewei.be

Contacteer me via Facebook


 

Medewerker Aanbod & Communicatie

Anil Van Gorp

anil@wollewei.be

Contacteer me via Facebook


 

Projectmedewerker Sociale Cohesie & Artistieke Expressie

Gertjan Cnaepkens

gertjan@wollewei.be

 


 

Medewerker aanbod + live-programmatie 

Yannick Vanhoof

yannick@wollewei.be

Contacteer me via Facebook


 

Coördinator

Eva van Eijndhoven

eva@wollewei.be

Contacteer me via Facebook


 

Medewerker Administratie

Elin Van Gestel

elin@wollewei.be

Contacteer me via Facebook